Przydomowe oczyszczalnie ścieków EKO-BIO Łódź

Oferta firmy EKO-BIO obejmuje oczyszczalnie ścieków o różnej pojemności, przeznaczone dla Klientów o różnych preferencjach i potrzebach. Naszym Klientom możemy zaproponować biologiczne oczyszczalnie ścieków oraz oczyszczalnie biologiczno-chemiczne EKO-BIOCH, będące rozszerzoną wersją standardowych modeli. Produkujemy oczyszczalnie przemysłowe, które dostosowane są do wymogów różnych branż – gastronomicznej, hotelarskiej, paliwowej i innych – oraz instytucji publicznych. W zakres naszej działalności wchodzi również sprzedaż szamb plastikowych, które sprawdzą się także w roli zbiorników na deszczówkę, gnojowicę i ścieki oraz oczyszczalni ścieków z drenażem rozsączającym, czyli szamb ekologicznych.

Coraz więcej właścicieli prywatnych posesji decyduje się na inwestycję w przydomową oczyszczalnię ścieków, która pozwala nie tylko zadbać o środowisko naturalne, ale również zniwelować koszty ponoszone w związku z wywozem nieczystości. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są w pełni bezpieczne dla środowiska, co poświadczają niezbędne atesty i certyfikaty. Nasi pracownicy chętnie doradzą przy wyborze odpowiedniej technologii oczyszczania ścieków, mając na uwadze indywidualne potrzeby i możliwości finansowe Klienta. Udzielimy także wsparcia przy montażu bądź przeprowadzimy go samodzielnie.

Bio oczyszczalnie

Zdecydowaną większość oferowanych przez nas produktów stanowią nowoczesne bio oczyszczalnie, budowane z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i z troską o środowisko naturalne. Inwestycja w tego rodzaju obiekty przyczynia się do ochrony otaczającej nas przyrody. Odpowiednio zaprojektowana oraz starannie wykonana oczyszczalnia to pewność właściwego odprowadzania nieczystości, nawet przy nierównomiernych dopływach ścieków. Oczyszczona woda może zostać ponownie wykorzystana na potrzeby nawadniania przydomowych ogrodów, trawników czy pól uprawnych.

Budowane przez nas bio oczyszczalnie to jedne z najnowocześniejszych obiektów wykorzystywanych przy oczyszczaniu ścieków na potrzeby gospodarstw domowych, hoteli, zajazdów, ośrodków wypoczynkowych, a także restauracji oraz pozostałych lokali gastronomicznych. Oczyszczalnie można montować zarówno na zwartych glebach o słabej przepuszczalności, jak i piaszczystych glebach ziarnistych, które doskonale przepuszczają wodę. Warunki terenowe nie są w tym przypadku żadną przeszkodzą. Przydomowa oczyszczalnia ścieków w wersji bio to inwestycja w przyszłość, która zwróci się Państwu z nawiązką. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nasze oddziały

kluczowi partnerzy

EkoBio dlaczego warto

PARTNERZY ZAgraniczni

LITWA

 

AUSTRIA

 

SŁOWACJA

 
SZWECJA

SZWECJA

CZECHY

CZECHY

Najczęściej wybierane przydomowe oczyszczalnie ścieków