CENNIK SZAMB EKOLOGICZNYCH

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem przydomowych drenażowych oczyszczalni ścieków typu EKO. Oprócz cen samych zbiorników znajdziecie w nim Państwo również ceny różnego rodzaju akcesoriów niezbędnych do montażu różnych modeli szamb ekologicznych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszej oferty bądź potrzebują sporządzenia indywidualnej kalkulacji, serdecznie prosimy o kontakt.

oczyszczalnia starostwo

Cennik obowiązuje od czerwca 2022 r. do odwołania.

Kompletny cennik wszystkich naszych produktów możecie Państwo również pobrać, klikając w poniższy odnośnik.

Pobierz pełny cennik

Do otwarcia pliku potrzebny jest program Adobe Reader. Jeśli nie jest on zainstalowany na Państwa komputerze, można go pobrać na przykład stąd (otworzy się nowe okienko).

Szamba ekologiczne – cennik netto

cennik netto

Szamba ekologiczne – cennik brutto

cennik brutto

DOKUMENTACJA DO POBRANIA

W poniższym załączniku udostępniamy dla Państwa pełną dokumentację sprzedawanych przez naszą firmę modeli szamba ekologicznego. Plik w formacie PDF jest dostępny do wglądu za pośrednictwem przeglądarki internetowej, a także do ściągnięcia na dysk komputera i/lub wydruku.

Prezentowane treści zawierają szczegółowe informacje na temat montażu i eksploatacji naszych oczyszczalni drenażowych, a także metryczkę instalacji, aprobatę techniczną, deklarację zgodności oraz warunki gwarancji. Znajdą tam również Państwo książkę serwisową. Serdecznie zachęcamy do lektury.

 

Dokumentacja oczyszczalni z osadnikiem gnilnym

   DOKUMENTACJA DO POBRANIA

(Kliknij ikonkę powyżej aby otworzyć dokument)