OCZYSZCZALNIA DO ZAJAZDU

Oferujemy Państwu budowę oczyszczalni do zajazdu. Zajmujemy się kompleksową realizacją usługi od sprzedaży po montaż. Mamy wieloletnie doświadczenie w dopasowywaniu modeli oczyszczalni do charakteru prowadzonej działalności, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najodpowiedniejsze rozwiązanie odprowadzania ścieków, które wpłynie pozytywnie nie tylko na środowisko naturalne, ale również na sytuację finansową Waszej działalności.

oczyszczalnia przemysłowa

Czy budowa własnej oczyszczalni to dobre rozwiązanie dla właścicieli zajazdów?

Zajazdy to miejsca, które z uwagi na charakter prowadzonej działalności produkują ścieki przez całą dobę. Z dostępnej w obiekcie infrastruktury komunalnej korzystają nie tylko goście odwiedzający dane miejsce, ale także pracownicy zatrudnieni w zajeździe. Często zdarza się również, że właściciel obiektu prowadzi przy nim niewielki lokal gastronomiczny, co automatycznie zwiększa liczbę produkowanych nieczystości.

W takiej sytuacji rozsądnie jest zdecydować się na budowę własnej oczyszczalni. Podobnie jak w przypadku oczyszczalni do restauracji, pozwala to znacznie zmniejszyć koszty odprowadzania powstałych na terenie zajazdu zanieczyszczeń. Oczyszczoną wodę można ponownie wykorzystać, np. do podlewania znajdujących się na terenie obiektu roślin i krzewów. Jest to więc rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale i w pełni ekologiczne.