Cennik montażu szamba

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z cennikiem szamb plastikowych firmy EKO-BIO. Poza cenami samych zbiorników znajdziecie w nim Państwo również ceny różnego rodzaju akcesoriów, takich jak dmuchawy membranowe czy dyfuzory rurowe, jak również koszty przeprowadzenia prac montażowych. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub potrzebują indywidualnej kalkulacji, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Szamba plastikowe - cennik

Cennik obowiązuje od czerwca 2022 r. do odwołania.

Kompletny cennik wszystkich naszych produktów możecie Państwo pobrać, klikając w poniższy odnośnik.

Pobierz pełny cennik

Do otwarcia pliku potrzebny jest program Adobe Reader. Jeśli nie jest on zainstalowany na Państwa komputerze, można go pobrać na przykład stąd (otworzy się nowe okienko).

Zbiorniki bezodpływowe – cennik netto

Zbiorniki bezodpływowe – cennik brutto

DOKUMENTACJA DO POBRANIA

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, udostępniamy pełną dokumentację sprzedawanych modeli szamb plastikowych. Plik w formacie PDF jest dostępny do wglądu poniżej. Można go też pobrać lub samodzielnie wydrukować.

W załączniku znajdą Państwo kartę katalogową zbiorników firmy EKO-BIO z wyszczególnieniem produktów – opisem ich konstrukcji, metodami montażu oraz sposobem użytkowania. Udostępniamy też aprobaty techniczne, deklaracje zgodności oraz kartę gwarancyjną.

 

Karta katalogowa zbiorników EKO

   DOKUMENTACJA DO POBRANIA

(Kliknij ikonkę powyżej aby otworzyć dokument)