Zbiorniki na deszczówkę

Wszystkie zbiorniki szczelne typu EKO mogą pełnić funkcję zbiorników na deszczówkę. Dzięki szerokiemu wyborowi pojemności – od 1200 do 8000 litrów – możemy zaproponować naszym Klientom zbiornik dopasowany do zindywidualizowanych potrzeb oraz parametrów technicznych instalacji wodnej. Wszystkie oferowane zbiorniki na deszczówkę charakteryzują się najwyższym stopniem szczelności i profesjonalnym wykonaniem.

Wydajny zbiornik na deszczówkę pozwala zebrać około 60% wody opadowej. W skali całego roku najczęściej jest to ilość, która pozwala na bezproblemowe podlewanie trawnika oraz bieżących nasadzeń w sezonie wiosennym, oraz letnim. Dzięki temu nie musimy korzystać z wody miejskiej, a to oznacza ni mniej, ni więcej jak oszczędności w domowym budżecie. Współcześnie właściciele nieruchomości drobiazgowo liczą każdą złotówkę wydawaną eksploatację domu i ogrodu dlatego też zbiorniki na wodę deszczową cieszą się coraz większą popularnością.

Zbiorniki na gnojowicę i ścieki

Produkowane przez naszą firmę zbiorniki bezodpływowe świetnie sprawdzą się także w roli zbiorników na gnojowicę oraz ścieki. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych tworzyw plastikowych nasze zbiorniki mogą być wykorzystywane w nawet najbardziej wymagających warunkach środowiskowych – nic nie stoi na przeszkodzie, by całkowicie zanurzyć je w wodzie gruntowej. Ich wysoka jakość i bezpieczeństwo stosowania poświadczone są przez odpowiednie atesty oraz certyfikaty jakościowe.

Uwaga! Wszystkie zbiorniki szczelne dostępne w ofercie BIO-EKO umożliwiają tworzenie dowolnych połączeń, dzięki czemu można je wykorzystać przy profesjonalnym montażu szamba (patrz: cennik).