Cennik i dokumentacja techniczna

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z cennikiem reaktorów biologicznych oczyszczalni ścieków typu Eko-Bio. W cenniku znajdą znajdziecie Państwo również ceny akcesoriów – niezbędnych w różnych wariantach. W razie potrzeby dodatkowych wyjaśnień lub sporządzenia indywidualnej kalkulacji prosimy o kontakt.

oczyszczalnia starostwo

Cennik obowiązuje od czerwca 2022 r. do odwołania.

Kompletny cennik wszystkich wyrobów firmy „EKO-BIO Oczyszczalnie” możecie Państwo pobrać, klikając w poniższy odnośnik.

Pobierz pełny cennik

Do otwarcia pliku potrzebny jest program Adobe Reader. Jeśli nie jest on zainstalowany na Państwa komputerze, można go pobrać na przykład stąd (otworzy się nowe okienko).

Reaktory biologiczne oczyszczalni EKO-BIO – cennik netto

Cennik netto

Reaktory biologiczne oczyszczalni EKO-BIO – cennik brutto

Cennik brutto

DOKUMENTACJA DO POBRANIA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompletną dokumentacją dotyczącą oczyszczalni biologicznych oferowanych przez naszą firmę. Dane w formacie PDF są dostępne do wglądu online, a także do ściągnięcia na dysk komputera. Dzięki temu mogą je Państwo wydrukować i na ich podstawie sporządzić zgłoszenie do gminy/starostwa.W ramach prezentowanej dokumentacji znajdują się wszystkie informacje dotyczące specyfikacji technicznej oczyszczalni przydomowych, zasad ich montażu i warunków eksploatacji, z podziałem na podstawowe przekroje oraz wymiary. Zamieszczamy też deklarację właściwości użytkowych oraz kartę gwarancyjną i książkę serwisową.

 

   DOKUMENTACJA DO POBRANIA

(Kliknij ikonkę powyżej aby otworzyć dokument)