Czym jest ozyszczalnia EKO-BIOCH?

animacja domu

Coraz bardziej wyśrubowane normy w zakresie ochrony środowiska naturalnego wymuszają na producentach stosowanie proekologicznych rozwiązań. Profesjonalne przedsiębiorstwa wprowadzają do swojej oferty nowoczesne i skuteczne oczyszczalnie przydomowe, które coraz efektywniej radzą sobie z zanieczyszczeniami. Jednym z bardziej rekomendowanych rozwiązań jest oczyszczalnia EKO-BIOCH. Na czym polega jej fenomen?

Jak działa oczyszczalnia EKO-BIOCH?

EKO-BIOCH to ekologiczny model chemiczno-biologicznej oczyszczalni, stworzony w oparciu o wytyczne Ministerstwa Środowiska.

Efektywność i funkcjonalność takiej oczyszczalni to efekt dozowania środka chemicznego PIX-112 za pomocą specjalnego urządzenia. Według obliczeń w wyniku oczyszczania zostaje usunięte aż 95% fosforu. Co ważne, produkt EKO-BIOCH można montować we wszystkich aglomeracjach powyżej 100 tysięcy RLM.

Ile kosztuje oczyszczalnia EKO-BIOCH i gdzie ją kupić?

Cena przydomowej oczyszczalni ścieków uzależniona jest od wielu czynników, m.in. od doboru akcesoriów, pojemności oraz od rodzaju odprowadzenia oczyszczonego ścieku. Różnice w cenie mogą się wahać w granicach od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Indywidualną wycenę usługodawca powinien przedstawić jeszcze przed etapem wdrożeniowym.

Zakupu najlepiej dokonać u sprawdzonego i zaufanego dostawcy, jakim jest firma „EKO-BIO Oczyszczalnie” z Łodzi.  Przedstawiciele tego doświadczonego przedsiębiorstwa pomogą Ci wybrać najlepszy produkt, dostosowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo otrzymasz kartę gwarancyjną oraz serwisową.

Zalety oczyszczalni przydomowych

Domowe oczyszczalnie ścieków, czyli oczyszczalnie biologiczne oraz chemiczno-biologiczne, cieszą się coraz większym uznaniem klientów. Ludzie pokochali to rozwiązanie ze względu na stosunkowo tanią eksploatację oraz walory ekologiczne.

Największe zalety takich konstrukcji to:

  • wysoki komfort użytkowania,
  • niewielki koszt eksploatacyjny,
  • ochrona środowiska,
  • kontrola nad systemem ze względu na fakt, że oczyszczalnia znajduje się na terenie przydomowym,
  • możliwość bezproblemowego odprowadzania oczyszczonych już ścieków w głąb gruntu,
  • eliminacja przykrych zapachów, które często pojawiają się przy tradycyjnym szambie.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to wygodne w użytkowaniu urządzenia składające się z elementów, których zadaniem jest oczyszczenie nieczystości. Odchodzi problem zalegających ścieków. Należy jedynie pamiętać o regularnym wywożeniu osadów.